Корзина
153 отзыва
Надежный продавец Prom.ua

Интернет магазин "ПриколКа"

+380632688230
+380632688230

Слайм (іграшка) й добавки до слаймів

1 2 3

Слайм (Slime) — іграшка, яка була вперше випущена компанією Mattel у 1976 році. Складається з в'язкого желеподібного матеріалу, що володіє властивостями неньютоновськой рідини. Основним компонентом слайма була гуарова камідь.

Слайм був зеленого кольору і продавався в пластиковій баночці. З тих пір його випускало багато інших компаній, а назва «слайм» стала називною. У деяких пострадянських країнах іграшка відома як «лизун». Ймовірно, назва є відсиланням до однойменного персонажу фільму «Мисливці за привидами», котрий володіє подібною консистенцією.

Склад і властивості:

Основні компоненти полісахарид (неоньютонівська рідина) та бура. Замість полісахариду можуть використовуватися інші полімери.

Цікавий своїми властивостями неньютонівської рідини. Матеріал схожий наслиз, але при цьому не розливається і легко збирається. Якщо слайм залишити в спокої він розтікається, як рідина, а при різкому впливі ущільнюється, і, наприклад, при ударі по шматку слайма можна побачити, як він рветься. Відомо вже немало випадків отруєння дітей через слайм, а також різкого погіршення здоров'я.

Види слаймів:

Original Slime

Основа для всіх слаймів, його роблять з ПВА клею та тетрабонат натрію. Його властивості: тягнеться, клікає (залежить від клею), хрустить.

Fluffy Slime

Це Original Slime з додаванням піни для бриття. Його властивості ідентичні з Original Slime, але текстура відрізняється, вона більш повітряна. Butter Slime Це slime з додаванням глини Soft Clay або іншої глини для слаймів текстура дуже схожа на Fluffy тільки він мажеться